מוצרים למגזר החרדי

קישורים להורדת סרטוני ההדרכה כשרים של Speak2Go

.

הסרטונים הבאים מיועדים לתלמידים ומורים אשר גולשים באינטנרט דרך מערכת סינון תכנים (רימון, נתיב, Netfree וכו’ ) ואין להם גישה ל- YouTube

.

1)  סרטון של שיעור הדרכה מספר 1 להורדה וצפיה

.

2)  סרטון של שיעור הדרכה מספר 2 להורדה וצפיה

.

3)  סרטון של שיעור הדרכה מספר 3 להורדה וצפיה

.

4)  סרטון של שיעור הדרכה מספר 4 להורדה וצפיה

מוצרי Speak2Go למגזר החרדי

המוצרים של Speak2Go מיועדים ללימוד ותירגול האנגלית הדבורה באמצעות טלפונים ומחשבים. המוצרים מתרגלים את כל היבטי השפה הדבורה ומשלימים את את עבודת המורים בכיתה. בימים אלו אנו עובדים עם מרכז בית יעקב וסמינר הרב וולף על התאמת המוצר שלנו למגזר החרדי. ההתאמה כוללת התאמה תרבותית של התכנים והסבת הטכנולוגיה שלנו כך שתוכל לפעול משרת בית ספרי ללא חיבור לאינטנרט.

.

שחרור המוצרים יתבצע במספר שלבים:

1) בשלב הראשון אנו נציע מספר שיעורים בכל שכבת גיל שניתן להשתמש בהם ע”י גלישה באינטנרט. במקביל, נפיץ מצגות אינטראקטיבות שתואמות את מבנה התוכנה ומשמיעות אודיו. מצגות אלו נועדו לתת מענה לאותם בתי ספר שאינם מחוברים לאינטרנט. מצגות אלו אינן יכולות להקליט או לנתח את קול המשתמש.

2) בשלב השני ישוחררו שיעורי דיבור נוספים לכל שכבת גיל עבור בתי הספר שמאפשרים גלישה ברשת.

3) בשלב השלישי, נוכל להציע לבתי הספר להקים מערכת Speak2Go על השרת שלהם. ואז, התלמידות יפעילו את המוצר על גבי רשת הבית ספרית במנותק מהאינטנרט.

.

כל המוצרים בנויים לפי אותו מבנה: א) חזרה ועבודה על אוצר המילים באמצעות כרטיסיות. ב) תרגול בדיבור והגייה של מילים ומשפטים. ג) סימולציית שיחה ו/או אימון ותרגול של הבנת הנשמע. ד)  משחק. ה) סיכום הפעילות.

הרעיון הוא שכל מילה או ביטוי (Lexical chunks) מתורגלים בדיבור במהלך השיעור מספר פעמים (Recycling).

מצורף קטלוג למוצרי המגזר החרדי.  הקטלוג מציג את נושאי ורמת השיעורים, הפעילויות המתבצעות בהם ואת אוצר המילים של כל שיעור.